Z nami jesteś widoczny

To, co wyróżnia produkty Marbo to przede wszystkim przemyślane i funkcjonalne rozwiązania. Produkujemy torby medyczne, plecaki ratownicze, torby dla pielęgniarek, apteczki oraz akcesoria medyczne, które cechuje najwyższa jakość wykonania. Doskonale znamy oczekiwania naszych klientów i potrafimy im sprostać.

Odblaski, w które zostały wyposażone nasze produkty, są ich nieodłącznym elementem. To właśnie one wpływają korzystnie na funkcjonalność i podnoszą bezpieczeństwo podczas pracy personelu medycznego. To, w jakim miejscu umieszczony jest odblask ma ogromne znaczenie, dlatego każda torba i plecak zostały wyposażone w nie jeden, lecz kilka elementów odblaskowych, co znacząco podnosi ich ogólną ocenę i bezpieczeństwo w użytkowaniu. Wszystko zostało przemyślane w taki sposób, by zachować również odpowiednią estetykę, dlatego całość tworzy spójny i funkcjonalny produkt.

Element odblaskowy nie emituje światła samodzielnie, lecz odbija je od innego materiału. Polega to na pochłanianiu, przepuszczaniu i odbiciu światła od innego elementu. Gdy mamy do czynienia z materiałem o chropowatej strukturze, wówczas promieniowanie ulega rozproszeniu, zaś w przypadku materiałów gładkich - kąt odbicia jest równy kątowi padania.

Odblask jest stosowany w wielu dziedzinach, takich jak nauka i technika, lecz przede wszystkim w życiu codziennym. Zapewnia prawidłową widoczność na drodze, pełni także rolę sygnału ostrzegawczego. Odpowiedniej jakości odblask pozwala na szybkie i łatwe zlokalizowanie pracowników służb, którzy korzystają z toreb lub plecaków medycznych.

Cenimy jakość, dlatego korzystamy z odpowiednio dobranych i sprawdzonych tkanin od najlepszych producentów. Na każdym etapie produkcji dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty stały się nieodłącznym i niezawodnym narzędziem pracy, wpływając jednocześnie na bezpieczeństwo.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie toreb medycznych, dlatego wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom. Zajmujemy się także personalizacją oferowanych produktów w taki sposób, by zapewnić pełną satysfakcję klienta.

Wszystkie produkowane przez nas torby medyczne posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa oraz Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa.

Certyfikat Bezpieczeństwa Certyfikat Bezpieczeństwa Certyfikat Bezpieczeństwa
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 93 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-14
Zamówienie zrealizowane sprawnie, Polecam
2023-11-21
Szybka, profesjonalna obsuga. Towar jak w specyfikacji. Polecamy.
pixel